Firma NutriTab Elite tworzy całkowicie naturalne preparaty o prozdrowotnych właściwościach. 10 lat doświadczeń w branży dietetyki klinicznej, kosmetologii i medycyny estetycznej umożliwiły nam wyspecjalizowanie się w produkcji suplementów diety mających pozytywny wpływ na organizm ludzki.

NutriTab Elite tworzy produkty wyłącznie pochodzące z polskich upraw. Metoda dehydratyzacji produktów pozwala zachować ponadprzeciętne stężenie składników odżywczych, co w wyjątkowy sposób tworzy unikalne produkty niedostępne nigdzie indziej. Priorytetem firmy jest oferowanie naturalnych, skutecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych suplementów, które są dostarczane w bardzo łatwo przyswajalnej formie tabletek i kapsułek. Opracowano autorskie receptury i zadbano, by każdy etap produkcji podlegał ścisłej kontroli w odpowiednich warunkach laboratoryjnych – także proces testowania.

NutriTab Elite swoją opatentowaną metodą dehydratyzacji wytwarza suplementy poprzez odpowiednią ich obróbkę – produkcja odbywa się w niskiej temperaturze, nieprzekraczającej 40 stopni, co pozwala w odróżnieniu od innych procesów zachować do 90% składników odżywczych danego produktu!

Kolejnym atutem produkcji jest to, iż owoc czy warzywo nie jest wcześniej wyciskane (pozbawiane soku) dla szybszego odparowywania – tylko osuszane z własnym ekstraktem wewnątrz tkankowym. Dzięki takiemu podejściu do procesu wytwarzania suplementów, sytuujemy się w światowej czołówce firm, które na pierwszym miejscu stawiają jakość oraz zdrowotne właściwości naszych naturalnych skarbów ziemi. Proces produkcji odbywa się w specjalistycznym zakładzie, zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi. Szczegółowe badania już gotowych produktów są prowadzone przez certyfikowane i niezależne laboratoria.

Produkty NutriTab Elite to czysty ekstrakt z przetworzonych warzyw czy też owoców. Oznacza to, że do wyprodukowania 1 kilograma ekstraktu zużyto aż 15 kilogramów świeżego produktu. Preparat zaleca się wszystkim osobom, które chcą uzupełnić codzienną dietę o substancje w nim występujące.

Zapoznaj się z naszą ofertą a z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt spełniający Twoje oczekiwania.

 • DETOKS ORGANIZMU SHOT DETOKSYKUJĄCY Z OLEJEM Z ARAMANTUSA 50ml OCZYSZCZANIE

  7.99 215.99  Promocja!
 • NutriHealth Burak Czerwony 60 szt. ODPORNOŚĆ UKŁAD KRWIONOŚNY NERWOWY

  79.00 
 • NutriHealth Karotna Rzepa Suplement diety 60 szt. włosy skóra i paznokcie

  79.00 
 • NutriHealth Kiszona Cebula Suplement diety 60 szt. ODMŁODZENIE SKÓRY

  79.00 
 • NutriHealth Kiszona Kapusta 60 szt. Probiotyczne wsparcie organizmu

  79.00 
 • NutriHealth ZIELONY DUET Suplement diety 60 układ wzrokowy kostny nerwowy

  79.00