Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki
X

Colostrum Polska


Producent substancji do suplementów COLOSTRUM 40% IMMUNO FIRST AID, Colostrum Polska, to jedna z nielicznych firm na świecie działającą w wyspecjalizowanej sferze łączącej mleczarstwo i biotechnologię. Jej misją są badania i stały rozwój colostrum jako głównego składnika suplementów diety, kosmetyków, a także dodatków do pasz i lekarstw dla zwierząt.
Jest to także jeden z największych w Europie podmiotów skupujących colostrum w bardzo wysokim reżimie higieniczno-sanitarnym: wyłącznie pierwszy pokarm od ściśle wyselekcjonowanego gatunku krów, odpowiednio karmionych i hodowanych zgodnie z najwyższymi standardami i w oparciu o europejskie przepisy o dobrostanie zwierząt.

Colostrum Polska gwarantuje najwyższy poziom higieny potwierdzony wdrożeniem systemu jakości HACCP oraz GHP. Priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności, głównie poprzez zapobieganie zagrożeniom oraz Dobrej Praktyce Higienicznej. Firma współpracuje z najlepszymi polskimi uczelniami oraz instytutami naukowo-badawczymi.